soukroma vyuka anglictiny brnoIndividuální prezenční výuka  ( jeden na jednoho)45min pro děti 590 kč              60min pro dospělé 690kč             

soukroma vyuka anglictiny brnoPrezenční výuka dvojic (jeden na dva)45min pro děti 750 kč              60min pro dospělé 950kč celkem           

soukroma vyuka anglictiny brnoPrezenční skupinová výuka ( 3 studenti )45min pro děti 950 kč              60min pro dospělé 1150kč celkem            

  ↓CENA ZA ONLINE VÝUKU JE JINÁ↓

soukroma vyuka aglictina Brno online doucovani alena sucha lektor

 

POZOR - jiná (nižší) cena za online výuku angličtiny. Odpadají mi prostoje mezi přejezdy a náklady na benzín.....ONLINE výuka -  preferuji online výuku přes skype. Nespornou výhodou je časová flexibilita a možnost konečně učit i po celé ČR :-).  Cena za online výuku angličtiny je 590kč / za 60min, a pro děti 490kč / 45min.  První online "potkání" je zcela zdarma a je nezávazné.

První hodina je zdarma a je nezávazná.

V ceně je také započítána příprava na hodinu, dojezd ke klientovi a doplňkové výukové materiály.

Výuka může být dle požadavků individuální, skupinová i firemní. Někomu může vyhovovat spíše skupinová výuka, v tom případě je cena za hodinu braná jako cena konečná. Je možnost se domluvit na 90min lekcích.

Firemní jazykové kurzy ( benefit pro zaměstnance) - jazyková úroveň zaměstnanců zvedá celkovou úroveň firmy, to je prostě fakt :-), a proto nabízím efektivní výuku angličtiny zaměřenou na zvládnutí komunikace sestavenou dle potřeb zaměstnavatele.  Cenová nabídka kurzů je stanovena individuálně dle intenzity, místa a počtu lidí ve skupině.

Platba - po odsouhlasení vám pošlu fakturu na tolik hodin kolik si jich budete chtít předplatit. Platby přijímám jen převodem. Nejsem plátce DPH.


Soukromá angličtina pro děti: děti učím angličtinu hravou formou, snažím se v nich rozvíjet myšlení v angličtině.  Těší mě, když můžu hodinu od hodiny sledovat jejich rychlý pokrok.


Maminky s dětmi na mateřské dovolené:  nabízím speciální soukromou výuku angličtiny pro maminky s dětmi na mateřské. Vím, že je složité najít čas, a většinou když dítě na chvíli usne, tak nastane čas pro praní, žehlení, úklid, nákupy atd atd… Což ale hodinu týdně věnovat sobě a po dvou letech si říci : „super, naučila jsem se něco nového“ 🙂 ?